Pizza Maker Kids

Ücretsiz yemek oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15,04 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Pilcom d.o.o.
Mükemmel bir pizza yapmak için bütün her şey mevcut. Bol malzemeli pizzanız için peyniri unutmayın.

Mükemmel lezzetli pizzalar yapmak sizin elinizde. Bol malzemeli pizzalar için iş başa düştü. İster sebzeli, ister etli, ister peynirli yapın.

Pizzanın tam olarak istediğiniz gibi görünür hale geldiğinde, pişirme zamanı gelmiş demektir. Fırına koyun ve kabuğun kahverengi olmasını, peynirin erimesini ve tüm diğer malzemelerin mükemmel piştiklerini görün. Pizza hazır olduğunda, tabağa servisini yapın ve yiyin. Mükemmel! Oyuncaklarla oynarken de keyfinizi çıkarabilirsiniz, pizzayı ninja.

Özellikleri: 

-Muhteşem yüksek kaliteli HD grafik

-Sezgisel ve basit arayüz

- Sınırsız kombinasyonları ile sonsuz bir oyun deneyimi

- Pizza hazırlama, pişirme ve yemek için animasyonlu sahneler

-Farklı pizza şekilleri, soslar ve peynir türleri

- Et, deniz ürünleri, sebzeler, otlar, baharatlar, meyveler, ketçap, şekerlemeler ve hatta oyuncak gibi malzemelerin muazzam bir seçimi.

-Pizza dilimleme ninja mini oyunu

 

Pizzanızı tek çeşit yapmak zorunda değilsiniz. Et, deniz ürünleri, sebzeler, otlar, baharatlar, meyveler, ketçap, şekerlemeler kullanabilirsiniz. Birbirinden leziz pizzalar için hemen uygulamayı indirin.

 

Pizzanın tam olarak istediğiniz gibi görünür hale geldiğinde, pişirme zamanı gelmiş demektir. Fırına koyun ve kabuğun kahverengi olmasını, peynirin erimesini ve tüm diğer malzemelerin mükemmel piştiklerini görün. Pizza hazır olduğunda, tabağa servisini yapın ve yiyin. 

Pizza Maker Kids indir